Przejdź do treści strony
Logo Gminy Zawonia

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka - 4 czerwca br.

Szanowne Młode Pokolenie!
Już od ponad 60-ciu lat w dniu 1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Ten dzień świętowaliśmy zawsze z Wami – wspólnie uczestnicząc w kolorowych, wesołych, pełnych zabaw wydarzeniach. Było radośnie, a uśmiech na Waszych twarzach był dla nas – tych dorosłych “dzieci” – czymś najlepszym, czego mogliśmy oczekiwać.
Zadajemy sobie pytanie, czy w tym roku może być inaczej?
Nie!
Już dzisiaj zapraszamy całe rodziny na piknik!!! 4 czerwca będzie głośno i kolorowo. Czeka na Was mnóstwo atrakcji i niespodzianek: gry, zabawy z animatorami, balonowy ogród, malowanie twarzy, spotkanie ze strażakiem- pokaz wozu strażackiego z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawoni, pokaz i warsztaty z Taekwondo, które poprowadzi Dariusz Kowalkowski, kiermasz książek, loteria fantowa, rodzinny taniec Zumba, pokaz dużych baniek mydlanych, strefa relaksu, pokaz udzielania pierwszej pomocy, który poprowadzi ratownik medyczny Zenon Łoś.
O godzinie 15:00 zapraszamy na fantastyczne przedstawienie muzyczne z Siostry WAJS & Stonoga. Na zakończenie odbędzie się eksplozja kolorów (prosimy o zabezpieczenie oczu podczas eksplozji, mogą być okulary do pływania lub przeciwsłoneczne)
Pamiętajcie, zabierzcie ze sobą kocyki. Dla dzieci z Gminy Zawonia słodka niespodzianka ufundowana przez Artura Gąsiorka z firmy Place Zabaw FreeKids.
Podczas pikniku Pan Dariusz Kowalkowski wraz z wolontariuszami będzie kwestował na rzecz chorego na nowotwór Kamilka Dziurdzińskiego.
W tym szczególnym dniu życzymy Wam ZABAWY BEZ OGRANICZEŃ! Niech młode lata upływają Wam w radości i codziennym dobrym humorze! Bawcie się, zdobywajcie wiedzę, odkrywajcie Świat Waszych Marzeń, bądźcie Sobą!
 
Przedstawienie muzyczne finansowane jest ze środków budżetu Gminy Zawonia w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień dla Gminy Zawonia na rok 2022.
Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka
Opublikował(a): Anita Adamczyk-Sowa Data publikacji: 17-05-2022 13:26 Modyfikował(a): Anita Adamczyk-Sowa Data modyfikacji: 17-05-2022 13:26
Urząd Gminy Zawonia
55-106 Zawonia
ul. Trzebnicka 11
tel.: +48713104350
fax: +48713129559
e-mail:

Pn - środa: 7:00 -15:00
Czwartek 7:00 -17:00
Piątek: 7:00 -13:00


Przewiń do góryPrzewiń do góry