Przejdź do treści strony
Logo Gminy Zawonia

Wójt Gminy Zawonia wraz z Seniorkami z gminy Zawonia dokonały oficjalnego otwarcia sali widowiskowej przy ul. Trzebnickiej 11 w Zawoni

Dnia 24.10. br. przedpołudniową porą Wójt Gminy Zawonia Agnieszka Wersta wraz z Panią Stefanią Madej z Zawoni oraz Panią Danutą Jastrząb z Czeszowa, dokonały symbolicznego przecięcia wstęgi na otwarcie sali widowiskowej, w której od teraz mieścić się będzie Gminny Klub Seniora.

Na to wspaniałe wydarzenie przybyli zaproszeni goście tj.: Starosta Powiatu Trzebnickiego Małgorzata Matusiak, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Aglomeracja Wrocławska Jacek Kowalski, Przewodnicząca Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Trzebnicy Helena Jaworska, Przewodnicząca Rady Gminy Zawonia Grażyna Ogrodowicz-Nitka, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Agnieszka Buczak – współprowadząca spotkanie, Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Marlena Rajn, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zawoni Agnieszka Andruszczak, Kierownik Referatu Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej Ilona Buczak-Badowska, Kierownik Budowy Roman Żyto, z ramienia wykonawcy robót – Firmy Litwiniak Usługi Drogowe i Budowlane Ewa, Krzysztof i Rafał Litwiniak s.c. – Ewa Litwiniak, Teatr Ruchu „Zero 7” z Bierutowa oraz seniorzy z Gminy Zawonia.

Na wstępie głos zabrała Pani Wójt dziękując za tak liczne przybycie. Wskazała ona, że prace budowlane wykonane były z myślą o Seniorach, ich potrzebach i zamiarach. Nasi Seniorzy najlepiej wiedzą, co w gminie jest potrzebne, gdyż od lat obserwują zmiany, jakie w niej zachodzą. Widzą i wiedzą, co zmieniło się na przełomie ostatnich kilkunastu lat. Pani Wójt pogratulowała Seniorom pięknej sali i wskazała, że bardzo chętnie weźmie udział w wydarzeniach, jakie będą się odbywać z ich inicjatywy w tej nowej lokalizacji. Pani Wójt wręczyła także upominki osobom najbardziej zaangażowanym w to remontowe przedsięwzięcie. Następnie głosy zabrali inni zaproszeni goście gratulując Seniorom nowej sali oraz Pani Wójt kolejnej, wspaniałej inwestycji oraz pięknego, nowego i bardzo funkcjonalnego wnętrza.

Po przemówieniach przyszedł czas na występ Teatru Ruchu „Zero 7” z Bierutowa, który zaprezentował przedstawienie pt. „Klasa”. Występujące Panie wspaniale odegrały swoje role, za co otrzymały gromkie brawa. Następnie Panie pokroiły smaczny i piękny wyglądający tort, na którym widniały: herb gminny i nowe logo Klubu Seniora. W miłej, pełnej rozmów, pysznych przekąsek i słodkich specjałów – atmosferze zakończono otwarcie nowej sali.

Raz jeszcze gratulujemy Seniorom wspaniałego miejsca do spotkań i organizacji wydarzeń. Nowe wnętrze na pewno spełni Państwa oczekiwania oraz mamy nadzieję – rozbudzi wspaniałe, nowe inicjatywy, w które zaangażować będzie chciał się każdy Senior z naszej gminy.

 

Opublikował(a): Anita Adamczyk-Sowa Data publikacji: 25-10-2022 14:14 Modyfikował(a): Anita Adamczyk-Sowa Data modyfikacji: 25-10-2022 14:19
Urząd Gminy Zawonia
55-106 Zawonia
ul. Trzebnicka 11
tel.: +48713104350
fax: +48713129559
e-mail:

Pn - środa: 7:00 -15:00
Czwartek 7:00 -17:00
Piątek: 7:00 -13:00


Przewiń do góryPrzewiń do góry