Przejdź do treści strony
Logo Gminy Zawonia

Wizyta online w ZUS

Szanowni Państwo,

od poniedziałku 19 października można rezerwować wizytę online w ZUS – wystarczy mieć komputer z kamerą i mikrofonem lub smartfon.

E-wizyta, czyli wideorozmowa z ekspertem z ZUS, to nowa e-usługa, dzięki której można załatwić sprawę z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, bez wychodzenia z domu, co dzisiaj w czasie ograniczeń związanych z epidemią jest szczególnie ważne zarówno dla pracowników jak i klientów ZUS.

Z e-wizyty można już korzystać w oddziałach ZUS w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.

W listopadzie usługa będzie dostępna we wszystkich naszych oddziałach.

Aby zarezerwować wizytę w dogodnym terminie, należy wejść na link do umówienia e-wizyty, który znajduje na stronie www.zus.pl .

Jeśli klient będzie chciał uzyskać informacje w konkretnej, indywidualnej sprawie, powinien przygotować dokument tożsamości. Należy go pokazać do kamery podczas e-wizyty. W e-wizycie może też wziąć udział opiekun faktyczny lub prawny. Wtedy klient powinien zaznaczyć odpowiednią opcję na etapie rezerwacji.

Jeżeli klient posiada pełnomocnictwo, które jest zarejestrowane w ZUS, może także odbyć e-wizytę w imieniu innej osoby.

E-wizyta to kolejne udogodnienie, które wprowadzamy, aby podnieść jakość i bezpieczeństwo obsługi naszych klientów. To nowa e-usługa, dzięki której można załatwić sprawę w z dowolnego miejsca i w wybranym czasie, bez wychodzenia z domu.

Więcej informacji znajdziecie Państwo  tutaj .

ZUS.png
Logo Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Opublikował(a): Anita Adamczyk-Sowa Data publikacji: 22-10-2020 16:41 Modyfikował(a): Anita Adamczyk-Sowa Data modyfikacji: 22-10-2020 16:42
Urząd Gminy Zawonia
55-106 Zawonia
ul. Trzebnicka 11
tel.: +48713104350
fax: +48713129559
e-mail:

Pn - środa: 7:00 -15:00
Czwartek 7:00 -17:00
Piątek: 7:00 -13:00


Przewiń do góryPrzewiń do góry