Przejdź do treści strony
Logo Gminy Zawonia

Diamentowe Gody Państwa Janiny i Lecha Szwedów

                                                    „Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.     Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko"

Ks. Józef Tischner

 

Przeżyć wspólnie 60 lat, to nie lada wyczyn. Życie we dwójkę niesie ze sobą wiele emocji. A jaka jest najlepsza recepta na tak długie pożycie małżeńskie? Państwo Szwedowie na pewno ją mają, ponieważ właśnie obchodzą diamentowe gody. Dnia 2 czerwca br. w Sali Senioralnej odbyło się wspaniałe wydarzenie, na które wraz z Jubilatami zgromadziła się licznie rodzina.

W piątek obchodziliśmy wraz z Państwem Szwedami 60 rocznicę wspólnego pożycia. Świętowanie tej doniosłej uroczystości wraz z liczną rodziną miało miejsce w Sali Senioralnej Urzędu Gminy Zawonia. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem Pani Zastępcy Naczelnika Urzędu Stanu Cywilnego Pani Magdaleny Kunickiej - Chabińskiej. Następnie Jubilaci odnowili przysięgę małżeńską, po której Pani Wójt Agnieszka Wersta wręczyła Pani Janinie i Panu Lechowi medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, legitymacje, listy gratulacyjne oraz upominek wraz z kwiatami.

Wraz z Jubilatami świętowali również członkowie rodziny a wśród nich dzieci, wnukowie i prawnukowie. Zgromadzeni goście i Dostojni Jubilaci podczas uroczystości wpisali się do księgi pamiątkowej, delektowali się pysznym tortem oraz uwiecznili te piękne chwile na pamiątkowych zdjęciach.

Diamentowe gody, to zwieńczenie wzajemnej miłości i szacunku. W tak ważnej rocznicy istotne jest przede wszystkim, wsparcie i troska o drugą osobę. Dostojnym Jubilatom życzymy kolejnych wspólnych lat spędzonych w zdrowiu, w zgodzie i w szczęściu oraz wielu cudownych wspomnień i kolejnych jubileuszy. 

 

 

 

 

 

Opublikował(a): Anita Adamczyk-Sowa Data publikacji: 02-06-2023 12:27 Modyfikował(a): Magdalena Przybylska Data modyfikacji: 20-09-2023 07:24
Urząd Gminy Zawonia
55-106 Zawonia
ul. Trzebnicka 11
tel.: +48713104350
fax: +48713129559
e-mail:

Pn - środa: 7:00 -15:00
Czwartek 7:00 -17:00
Piątek: 7:00 -13:00


Przewiń do góryPrzewiń do góry