Przejdź do treści strony
Logo Gminy Zawonia

Karty Aglomeracyjne dla Mieszkańców Gminy Zawonia

To już kolejna edycja Kary Aglomeracyjnej dla Mieszkańców Gminy Zawonia.

Aby otrzymać kartę, należy przyjść do Urzędu Gminy Zawonia, zapoznać się z regulaminem oraz podpisać odbiór karty.

Osoba korzystająca z karty ma możliwość jednorazowego skorzystania z oferty każdego z Partnerów Programu:

 • Aquapark Wrocław - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu 2 godzinnego wstępu (baseny rekreacyjne + saunarium + fitness i siłownia + basen sportowy) normalnego albo ulgowego dla jednej osoby.
 • Zoo Wrocław -Jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu wstępu normalnego albo ulgowego dla jednej osoby.
 • Hydropolis - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika pojedynczego biletu na zwiedzanie Centrum wiedzy o wodzie Hydropolis dla jednej osoby.
 • Centrum Historii Zajezdnia - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu (normalnego lub ulgowego) na zwiedzanie wystawy głównej Centrum Historii Zajezdnia bez przewodnika.
 • Tarczyński Arena -jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika pojedynczego biletu na zwiedzanie Muzeum Śląska Wrocław lub zwiedzanie Muzeum Śląska Wrocław w pakiecie ze zwiedzaniem Tarczyński Arena z przewodnikiem dla jednej osoby.
 • Mecz WKS Śląsk Wrocław - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika pojedynczego biletu na mecz pierwszej drużyny seniorów Śląska Wrocław na Tarczyński Arena Wrocław w sektorze rodzinnym dla jednej osoby. Kasa Partnera, w której możliwy jest zakup biletu znajduje się we Wrocławiu przy ul. Oporowskiej 62.
 • Średzki Park Wodny – jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu 2 godzinnego wstępu (basen rekreacyjny + saunarium + basen sportowy) normalnego albo ulgowego dla jednej osoby
 • GOSiR Krośnicka Przystań -jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu 2 godzinnego wstępu (baseny rekreacyjne + saunarium + fitness i siłownia + basen sportowy) normalnego albo ulgowego dla jednej osoby.
 • Brzeskie Centrum Kultury - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu wstępu, normalnego albo ulgowego dla jednej osoby, na spektakle i koncerty organizowane przez Brzeskie Centrum Kultury (poza wydarzeniami zewnętrznymi, których organizatorami są podmioty zewnętrzne), tj. na wydarzenia własne.
 • MOSiR Brzeg - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu indywidualnego wstępu, 1 lub 2 godzinnego, normalnego lub ulgowego dla jednej osoby.
 • Aquapark Granit w Strzelinie - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu wstępu jednodniowego na basen lub jednodniowego biletu basen + sauna, normalnego albo ulgowego dla jednej osoby.
 • MOSiR Syców - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego całodniowego biletu wstępu (letni rekreacyjny Basen Miejski, a także fitness i siłownia w Hali MOSiR), normalnego albo ulgowego dla jednej osoby. Oferta obowiązuje dla obu obiektów w okresie letnim, tj. od 01.06.2024 r. do 31.08.2024 r.
 • Dolnośląski Delfinek w Żmigrodzie - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu 2 godzinnego wstępu (baseny rekreacyjne + saunarium + basen sportowy), normalnego albo ulgowego dla jednej osoby.
 • Aquagród Żmigrodzki basen - jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu wstępu, normalnego albo ulgowego (w tym biletu dla rencistów i emerytów) dla jednej osoby na całodniowy pobyt.

LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ, ILOŚĆ KART OGRANICZONA.

Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie – pokój nr 8, tel. 71 310 43 56 lub mailowo: promocja@zawonia.pl.

 

Opublikował(a): Magdalena Przybylska Data publikacji: 29-02-2024 12:03
Urząd Gminy Zawonia
55-106 Zawonia
ul. Trzebnicka 11
tel.: +48713104350
fax: +48713129559
e-mail:

Pn - środa: 7:00 -15:00
Czwartek 7:00 -17:00
Piątek: 7:00 -13:00


Przewiń do góryPrzewiń do góry