Przejdź do treści strony
Logo Gminy Zawonia

Informacja o wynikach naboru o grant na wymianę pieca - Gmina Zawonia

Uprzejmie informujemy, że rozstrzygnięte zostały nabory wniosków o grant ogłoszone dla m.in. Gminy Zawonia.

Poniżej do pobrania wykaz wniosków rekomendowanych do dofinansowania oraz nierekomendowanych ze względu na wyczerpanie alokacji. Wykaz wniosków zawiera wnioski o udzielenie grantu dotyczące źródeł indywidualnych oraz zbiorczych, dlatego możliwa jest sytuacja, w której do dofinansowania wybrany zostaje wniosek o niższej łącznej punktacji niż inne w wykazie.

Uwaga: informujemy, że złożony zostanie wniosek o przesunięcie oszczędności ze środków przeznaczonych w naborze na zbiorcze źródła ciepła, na środki przeznaczone na indywidualne źródła ciepła. W przypadku uzyskania zgody na takie przesunięcie, zwiększy się liczba wniosków wybranych do dofinansowania a wykaz wniosków rekomendowanych do dofinansowania zostanie zaktualizowany.

W związku z powyższym wnioskodawców, którzy nie uzyskali rekomendacji ze względu na wyczerpanie alokacji, prosimy o bieżące monitorowanie aktualności na stronie projektu.

Ocena merytoryczna naborów ogłoszonych dla pozostałych Gmin nie została jeszcze zakończona. W celu przyspieszenia zakończenia etapu merytorycznego prosimy o bieżący odbiór korespondencji, zgodnie ze wskazaną przez Państwa we wniosku formą doręczeń (poczta/ e-mail/ e-puap).

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z zapisami ogłoszeń o naborze, Grantodawca, w uzasadnionych przypadkach, może wydłużyć okres realizacji inwestycji przez Grantobiorców poza wskazany w termin, na etapie ich realizacji, pod warunkiem, że nowy termin ich zakończenia nie będzie w sprzeczności z aktualnym terminem zakończenia projektu, określonym w umowie o dofinansowanie zawartej między Grantodawcą a Dolnośląską Instytucją Pośredniczącą.

Źródło - Gmina Żmigród - KLIKNIJ TUTAJ

Opublikował(a): Anita Adamczyk-Sowa Data publikacji: 16-03-2021 12:07 Modyfikował(a): Anita Adamczyk-Sowa Data modyfikacji: 16-03-2021 12:08
Urząd Gminy Zawonia
55-106 Zawonia
ul. Trzebnicka 11
tel.: +48713104350
fax: +48713129559
e-mail:

Pn - środa: 7:00 -15:00
Czwartek 7:00 -17:00
Piątek: 7:00 -13:00


Przewiń do góryPrzewiń do góry