Cykl szkoleń: „KSeF – szkolenia dla branży” oraz kontynuację szkoleń „Środy z KSeF”.
Urząd Skarbowy w Trzebnicy zaprasza na nowy cykl szkoleń: „KSeF – szkolenia dla branży” oraz kontynuację szkoleń „Środy z KSeF”.
Od marca 2026 r., w ramach kontynuacji wsparcia przedsiębiorców przez Krajową Administrację Skarbową, rozpocznie się nowy moduł szkoleń dla przedstawicieli branż pt. „KSeF – szkolenia dla branży”. Celem spotkań będzie przekazanie przedstawicielom poszczególnych sektorów podstawowych informacji o Krajowym Systemie e‑Faktur (KSeF) – m.in. w Urzędzie Skarbowym w Trzebnicy - branży beauty (10.03.2026 r.), usługom turystycznym i hotelarskim oraz usługom gastronomicznym (17.03.2026 r.), usługom medycznym (24.03.2026 r.) i wielu innych w pozostałych urzędach skarbowych.
Szkolenia będą realizowane zarówno stacjonarnie, jak i online przez Izbę Administracji Skarbowej we Wrocławiu.
- Szkolenia stacjonarne w Urzędzie Skarbowym w Trzebnicy odbędą się w każdy wtorek począwszy od 3 marca do 31 marca 2026 r. o godz. 11.30. Lista szkoleń dla branż dostępna na: https://www.gov.pl/web/ias-wroclaw/ksef---szkolenia-dla-branzy
- Szkolenia online odbędą się w każdy roboczy dzień tygodnia począwszy od 2 marca do 31 marca 2026 r. o godz. 10.00. Link do szkolenia dostępny na: https://www.gov.pl/web/ias-wroclaw/ksef---szkolenia-dla-branzy
Ponadto Urząd Skarbowy w Trzebnicy do 29 kwietnia 2026 r. kontynuuje cykl stacjonarnych spotkań informacyjno-szkoleniowych „Środy z KSeF”. Spotkania są częścią ogólnokrajowych działań przygotowujących kolejną grupę podatników do obowiązkowego wystawiania faktur w Krajowym Systemie e Faktur. Podczas spotkania przedsiębiorcy poznają podstawowe informacje oraz praktyczne aspekty korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur.
Informacja o szkoleniach z cyklu „Środy z KSeF” dostępna jest na stronie: https://www.gov.pl/web/ias-wroclaw/srody-z-ksef3












