Przejdź do treści strony
Logo Gminy Zawonia

Startup Wrocław: Ewolucje Warsztaty

Startup Wrocław: Ewolucje odbędą się 26 sierpnia. 4 darmowe warsztaty, które pomogą Twojemu startupowi w rozwoju

Tegoroczne Startup Wrocław: Ewolucje odbędą się w zupełnie nowej formie. Zespół Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej wraz z partnerami przygotował dla wrocławskich startupów aż cztery praktyczne warsztaty, w których udział można wziąć zupełnie za darmo 26 sierpnia.

Startup Wrocław: Ewolucje to wydarzenie, które na dobre zapisało się w kalendarzu wrocławskiego ekosystemu innowacji. W tym roku odbędzie się już po raz szósty – tym razem 26 sierpnia w formie warsztatów. Jest przeznaczone dla przedsiębiorców, a zapisać się można za pośrednictwem strony: https://www.wroclaw.pl/startupy/ewolucje2021.

- Najważniejszym celem wydarzenia zawsze była wymiana wiedzy, czerpanie inspiracji oraz networking. I w tym roku nie będzie inaczej: zaprosiliśmy do współpracy doświadczonych ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą z wrocławskimi startupowcami, a co więcej: nie będzie to tylko teoria – tym razem mocno stawiamy na praktyczny wymiar spotkania – mówi Małgorzata Walichiewicz z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, współorganizatorka wydarzenia.

Uczestnicy Startup Wrocław: Ewolucje mogą zapisać się na warsztaty z czterech obszarów tematycznych:

  1. Ekspansja na rynki zagraniczne – budowanie strategii, szacowanie kosztów, bariery i wsparcie
  2. Ewaluacja pomysłu na biznes: droga od idei do MVP i weryfikacji z klientem
  3. Networking branżowy: gdzie i w jaki sposób zdobywać wartościowe kontakty biznesowe oraz jak je wykorzystywać
  4. Od dobrego pomysłu, przez efektywny model po skuteczny zespół biznesowy - jak zbudować nowe przedsięwzięcie na solidnych fundamentach?

Wiedząc, jak zapracowani są innowatorzy, Organizatorzy proponują warsztaty w dwóch blokach godzinowych: od 9:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 16:00. Podczas trzygodzinnego, kameralnego warsztatu (maksymalnie 10 osób), pod okiem cenionych ekspertów, uczestnicy omówią powyższe tematy, a także wykonają zadania praktyczne, które pomogą im zastanowić się nad swoim biznesem, jego budowaniem i celami.

Liczba miejsc na wydarzeniu jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Jeden uczestnik może zarejestrować się wyłącznie na jeden warsztat. Udział w warsztacie w formie pomocy de minimis dla firm.

Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia 2021 r.

Rejestracja i szczegółowa agenda: https://www.wroclaw.pl/startupy/ewolucje2021.

Regulamin wydarzenia dostępny pod linkiem: https://www.wroclaw.pl/startupy/files/regulaminy/regulamin-udzialu-w-warsztatach.pdf

Partnerami wydarzenia są: ITCorner, PLUGin Foundation oraz MIT EF CEE.

Partnerami społecznościowymi są: IdeaPlace, ConcordiaDesign Wrocław, inQUBE, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej oraz Wrocławski Park Technologiczny.

Patronami medialnymi są: Radio Wrocław oraz Radio RAM.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu pt. "Promocja Wrocławia i Dolnego Śląska w kraju i za granicą jako obszaru atrakcyjnego pod względem gospodarczym i inwestycyjnym". Oś priorytetowa 1. Przedsiębiorstwa i innowacje, Działanie 1.4 Internacjonalizacja przedsiębiorstw, Poddziałanie 1.4.1 Internacjonalizacja przedsiębiorstw – horyzont w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

 

Opublikował(a): Krzysztof Kulik Data publikacji: 10-08-2021 11:49 Modyfikował(a): Krzysztof Kulik Data modyfikacji: 10-08-2021 12:08
Urząd Gminy Zawonia
55-106 Zawonia
ul. Trzebnicka 11
tel.: +48713104350
fax: +48713129559
e-mail:

Pn - środa: 7:00 -15:00
Czwartek 7:00 -17:00
Piątek: 7:00 -13:00


Przewiń do góryPrzewiń do góry